P0805Y3920BBT
MFR.Part #
P0805Y3920BBT
JLCPCB Part #
C4133303
Description
-55℃~+155℃ 200mW 392Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount