P0805Y3832BNT
MFR.Part #
P0805Y3832BNT
JLCPCB Part #
C4182460
Description
-55℃~+155℃ 200mW 38.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS