P0805Y3741BNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805Y3741BNT
JLCPCB Part #
C4077410
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.74kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS