P0805Y3571BBT
MFR.Part #
P0805Y3571BBT
JLCPCB Part #
C4258600
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.57kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount