P0805Y3481BBT
MFR.Part #
P0805Y3481BBT
JLCPCB Part #
C4121422
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.48kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount