P0805Y3321BBW
MFR.Part #
P0805Y3321BBW
JLCPCB Part #
C4082123
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount