P0805Y3320BBT
MFR.Part #
P0805Y3320BBT
JLCPCB Part #
C4345739
Description
-55℃~+155℃ 200mW 332Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount