P0805Y3242BBT
MFR.Part #
P0805Y3242BBT
JLCPCB Part #
C4215828
Description
-55℃~+155℃ 200mW 32.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount