P0805Y3051WBW
MFR.Part #
P0805Y3051WBW
JLCPCB Part #
C4308855
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.05kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount