P0805Y3012WBT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805Y3012WBT
JLCPCB Part #
C4224868
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 30.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount