P0805Y3010BBT
MFR.Part #
P0805Y3010BBT
JLCPCB Part #
C4184352
Description
-55℃~+155℃ 200mW 301Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount