P0805Y2842BBT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805Y2842BBT
JLCPCB Part #
C3950707
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 28.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount