P0805Y2742PBW
MFR.Part #
P0805Y2742PBW
JLCPCB Part #
C4346406
Description
-55℃~+155℃ 200mW 27.4kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount