P0805Y2742BBT
MFR.Part #
P0805Y2742BBT
JLCPCB Part #
C4046672
Description
-55℃~+155℃ 200mW 27.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount