P0805Y2702PBT
MFR.Part #
P0805Y2702PBT
JLCPCB Part #
C4339143
Description
-55℃~+155℃ 200mW 27kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount