P0805Y2551LBW
MFR.Part #
P0805Y2551LBW
JLCPCB Part #
C4055353
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount