P0805Y2522WNT
MFR.Part #
P0805Y2522WNT
JLCPCB Part #
C4105045
Description
-55℃~+155℃ 200mW 25.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS