P0805Y2503BNT
MFR.Part #
P0805Y2503BNT
JLCPCB Part #
C4002086
Description
-55℃~+155℃ 200mW 250kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS