P0805Y2491LBT
MFR.Part #
P0805Y2491LBT
JLCPCB Part #
C4050613
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount