P0805Y2400BBT
MFR.Part #
P0805Y2400BBT
JLCPCB Part #
C4276565
Description
-55℃~+155℃ 200mW 240Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount