P0805Y2372BBT
MFR.Part #
P0805Y2372BBT
JLCPCB Part #
C3993431
Description
-55℃~+155℃ 200mW 23.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount