P0805Y2323BNT
MFR.Part #
P0805Y2323BNT
JLCPCB Part #
C3912974
Description
-55℃~+155℃ 200mW 232kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS