P0805Y2321LBT
MFR.Part #
P0805Y2321LBT
JLCPCB Part #
C3930869
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount