P0805Y2262BBT
MFR.Part #
P0805Y2262BBT
JLCPCB Part #
C4077427
Description
-55℃~+155℃ 200mW 22.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount