P0805Y2202LBT
MFR.Part #
P0805Y2202LBT
JLCPCB Part #
C4010947
Description
-55℃~+155℃ 200mW 22kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount