P0805Y2151BNT
MFR.Part #
P0805Y2151BNT
JLCPCB Part #
C3949333
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS