P0805Y2151BBT
MFR.Part #
P0805Y2151BBT
JLCPCB Part #
C4012390
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount