P0805Y2052BBT
MFR.Part #
P0805Y2052BBT
JLCPCB Part #
C4008875
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount