P0805Y2002BNTC
MFR.Part #
P0805Y2002BNTC
JLCPCB Part #
C4202501
Description
-55℃~+155℃ 200mW 20kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS