P0805Y2001BNW
MFR.Part #
P0805Y2001BNW
JLCPCB Part #
C4068560
Description
-55℃~+155℃ 200mW 2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS