P0805Y1911BBT
MFR.Part #
P0805Y1911BBT
JLCPCB Part #
C3934798
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount