P0805Y1910BNT
MFR.Part #
P0805Y1910BNT
JLCPCB Part #
C3991703
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS