P0805Y1800PBT
MFR.Part #
P0805Y1800PBT
JLCPCB Part #
C3951947
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount