P0805Y1783BBW
MFR.Part #
P0805Y1783BBW
JLCPCB Part #
C3942498
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount