P0805Y1781BBT
MFR.Part #
P0805Y1781BBT
JLCPCB Part #
C4350724
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount