P0805Y1762PBW
MFR.Part #
P0805Y1762PBW
JLCPCB Part #
C4081357
Description
-55℃~+155℃ 17.6kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount