P0805Y1742BBT
MFR.Part #
P0805Y1742BBT
JLCPCB Part #
C4010883
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount