P0805Y1691BNT
MFR.Part #
P0805Y1691BNT
JLCPCB Part #
C3956515
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS