P0805Y1690BNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805Y1690BNT
JLCPCB Part #
C4092749
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS