P0805Y1582BBT
MFR.Part #
P0805Y1582BBT
JLCPCB Part #
C4236580
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount