P0805Y1500WBT
MFR.Part #
P0805Y1500WBT
JLCPCB Part #
C3986808
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount