P0805Y1473BBT
MFR.Part #
P0805Y1473BBT
JLCPCB Part #
C4148685
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount