P0805Y1472BBT
MFR.Part #
P0805Y1472BBT
JLCPCB Part #
C3979093
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount