P0805Y1470BBT
MFR.Part #
P0805Y1470BBT
JLCPCB Part #
C4030587
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount