P0805Y1402BBW
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805Y1402BBW
JLCPCB Part #
C4169228
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount