P0805Y1371BBT
MFR.Part #
P0805Y1371BBT
JLCPCB Part #
C4120069
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount