P0805Y1321BBT
MFR.Part #
P0805Y1321BBT
JLCPCB Part #
C4107757
Description
-55℃~+155℃ 1.32kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount