P0805Y1210BBT
MFR.Part #
P0805Y1210BBT
JLCPCB Part #
C4280392
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount