P0805Y1203WNT
MFR.Part #
P0805Y1203WNT
JLCPCB Part #
C4002101
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS