P0805Y1200PBT
MFR.Part #
P0805Y1200PBT
JLCPCB Part #
C4179010
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount